Persony

Pohlavie Žena
Príjem 500 €
Zamestnanie Materská
Stav vydatá, rozvedená žije s partnerom
Deti 2-3 deti v predškolskom a školskom veku
Lokalita býva na sídlisku, v rodinnom dome
Vek 25-40 rokov
Trávenie voľného času zábava s deťmi, kino, ísť sa zabaviť, staranie sa o domácnosť a vylepšovanie domácnosti rôznymi vychytávkami z internetu
Ako vyzerá normálny deň Ráno vstane o pol siedmej, vystrojí dieťa do školy. O ôsmej sa vráti a ide na nákup s menším dieťaťom. Do obeda varí a upratuje. Poobede príde partner z práce. Večer trávia spolu.
Ako komunikuje Vlastní počítač a telefón, s ktorým komunikuje online. Nie je technicky moc zdatná, ale používa sociálne siete a rozumie si s internetom.
Potreby a problémy Dlhodobá starostlivosť o dieťa (prenášanie, zdvíhanie) a starostlivosť o domácnosť sa podpisuje na jej zdravotný stav a začínajú sa dlhodobé chronické problémy. Niekedy bolesti znemožňujú plnohodnotnú starostlivosť o dieťa a potrebuje sa prekonávať, aby s amohla plnohodnotne venovať starostlivosti o dieťa. Starostlivosť o domácnosť je vyčerpávajúca a odoberá jej energiu, ktorá jej potom chýba pre ďalšie aktivity a rodinu.
Naše riešenia a pomoc Ak by využila našu ponuku, mohla by sa naplno venovať svojmu dieťaťu a zbavila by sa nepríjemných pocitov a chronických bolestí, ktoré sa jej začínajú vytvárať. Pri pravidelnej návšteve by tieto bolesti mohli zmiznúť úplne. Taktiež by načerpala energiu, aby sa mohla viac venovať rodine.

 

Pohlavie Muž
Príjem 800 €
Zamestnanie ťažšie povolania, šofér, sedavé zamestnanie
Stav Ženatý
Deti 2-3 deti, ktoré už nemusia byť v domácnosti
Lokalita býva v byte, alebo v rodinnom dome
Vek 40-60 rokov
Trávenie voľného času do krčmy na pivo, kutil
Ako vyzerá normálny deň Ráno vstane pred šiestou hodinou. V práci je do tretej popoludní. Po príchode domov chce jesť a oddýchnuť si. Často chodí s priateľmi sadnúť na "jedno", ale nie je to alkoholický typ. Pomáha v domácnosti pri rôznych kutilských príležitostiach.
Ako komunikuje Komunikuje skôr odporúčaním WOM. Na internete moc nekomunikuje, internet využíva iba zriedka, aj to iba na relevantné informácie.
Potreby a problémy Z dlhodobej namáhavej práce má fyzické problémy. Hlavne stuhnutosť, obmedzenú pohyblivosť tela. Má menšie problémy v práci, kde mu fyzické problémy začínajú prekážať v jej vykonávaní.
Naše riešenia a pomoc Ak by využil našu ponuku, mohol by sa viac venovať svojim koníčkom, do roboty by chodil odpočinutý, nerobila by mu už také muky a vydržal by v nej celú dobu bez väčších problémov. Takisto by mal čistú myseľ a mohol by sa rozhodovať zodpovednejšie, bol by na prácu viac sústredený (vodič, kancelária, riaditeľ,...).

 

Pohlavie Žena
Príjem 2 000 €
Zamestnanie Občasné
Stav žena v domácnosti s manželom
Deti 1-3 deti
Lokalita luxusnejší byt, vila
Vek 25-40 rokov
Trávenie voľného času kozmetika, dovolenka, nakupovanie, trávenie voľného času s priateľmi, rôzne výlety a pod.
Ako vyzerá normálny deň Ráno vstane, vykoná rýchle domáce práce, obriadi domáceho maznáčika a venuje sa práci. Návšteva kozmetického salónu a príprava obeda v Bio kvalite. Poobede ide poklebetiť s kamarátkami a zájde do obchodov.
Ako komunikuje Komunikuje cez internet, WOM.
Potreby a problémy Potrebuje neustále dbať o svoje telo o svoj výzor a mladý vzhľad. Starostlivosť o svoje telo niekedy až preháňa a preto pri každom náznaku niečoho nezvyčajného vyhľadá pomoc, alebo sa s nejakým odborníkom poradí. Má veľkú skupinu priateľov, ktorí jej môžu poradiť, ale ktorí berú rady aj od nej. Z neustáleho zhonu a stresu, ktorý zažíva potrebuje občas vypnúť, oddýchnuť si a prežiť chvíle pre seba.
Naše riešenia a pomoc Ak by využila našu ponuku, dokázali by sme jej vylepšiť prirodzeným spôsobom pleť,  rozhýbať jej odbúravanie odpadových látok z tela, zvýšiť imunitu. Mladistvý vzhľad by bol iba doplnkovou funkciou všetkého. Využitie netradičnejších masáží by mohla brať ako statusovú výhodu pred ostatnými kamarátkami.